Urny wyborcze

Cena netto: 445,00 zł / szt.

transport gratis!

Produkt chroniony prawnie na terenie Polski i Unii Europejskiej
Przezroczysty materiał

Przezroczysty materiał

Poliwęglan komorowy o przezroczystości równej plexi (92%), zapewnia możliwość wglądu w zawartość urny. Jednocześnie zniekształca on zapisy na kartach wyborczych, co pozwala zachwać tajność głosu (bez zastosowania dodatkowych kopert).

Niewielki ciężar

Niewielki ciężar

Urna wyborcza jest bardzo lekka. Z łatwością można ją przenosić z miejsca na miejsce. Niewielki ciężar to również atut w kwestii transportu i magazynowania.

Wyjątkowa wytrzymałość

Wyjątkowa wytrzymałość

Poliwęglan komorowy jest materiałem o wyjątkowo dobrych parametrach, co czyni go dużo bardziej wytrzymałym od plexi (szkła akrylowego). Urna wyborcza wykonana z tego tworzywa jest wytrzymała na duże obciążenia i uszkodzenia mechaniczne.

Szybki montaz i demontaż

Szybki montaż i demontaż

Rozłożenie urny trwa krócej niż w minutę. Należy wyciągnąć ją z opakowania, osadzić boki w podstawie, przykryć pokrywą, a następnie okleić załączoną taśmą umożliwiającą oplombowanie urny. Demontaż jest równie prosty i szybki.

Łatwy transport i magazynowanie

Łatwy transport i magazynowanie

Lekkość i wytrzymałość pomagają także w transporcie. Urna zajmuje niewiele miejsca i jednym pojazdem można ich przewieźć dziesiątki. Podobnie magazynowanie – na niewielkiej powietrzni można przechować kilkadziesiąt urn.

Wymiary i waga

Wymiary i waga

urna rozłożona: 45 - 50 cm x 45 - 50 cm x 100 cm
urna złożona z opakowaniem: 50 cm x 5 cm x 100 cm
grubość poliwęglanu komorowego: 0,6 cm
waga: 4 kg

Kontakt

Multiplast s.c.
Zygmunt Dyka, Łukasz Nasławski

ul. Północna 7
54-105 Wrocław
od pn. do pt. 7:00 - 15:00
NIP 894-303-67-31